Anunț înscriere modul psihopedagogic pentru studenții din anul I

În atenția studenților CUNBM din anul I (2024-2025) care doresc să urmeze modulul psihopedagogic

Studenții admiși în anul I se pot înscrie la Programul de formare psihopedagogică (nivel I sau nivel II) concomitent cu parcurgerea studiilor universitare de licență, respectiv de master.

Cererile de înscriere se vor depune personal la Secretariat DSPP, str. Victoriei nr. 76, et. 2, cam. 36.

• Documente necesare: cerere de înscriere (disponibilă la Secretariat DSPP), carte de identitate, certificat naștere, certificat (adeverință) de absolvire a Nivelului I (pentru masteranzi).
  • Perioadă de înscriere: 1 – 8 octombrie 2024, program 9:00 – 15:00
  • Interviuri admitere studenți (în timpul cursurilor de Psihologia educației – de urmărit în orar):
    • 10 octombrie, ora 14, sala 67
    • 11 octombrie, ora 8
    • 11 octombrie, ora 14
  • Interviuri admitere masteranzi (la primul curs de Psihopedagogia adolescenților – de urmărit în orar):
    • 12 octombrie, ora 10

Cerere inscriere modul studenti